Potisky - transferové obrázky

KATALOG - solo obrázky potisků:     Listovací    PDF      .ZIP

KATALOG - desény a ukázky potisků na tričkách:   Listovací    PDF      .ZIP

Pod každým potiskem v našem katalogu je kód (např. 6111D). Pro vyhledání výrobku na e-shopu přidejte před tento kód písmena LT (LT6111D).

Můžete tam také najít rozměr potisku (např. 21x18 cm) a písmeno na konci v kroužku je označení typu transferu:

M= Multicom - transferový tisk se střední hustotou pokrytí materiálu, slabý rastrový podklad garantuje rozdílné odstíny a intenzitu barev, skvělé na jemné a tenké kresby. Aplikace: 195 C po dobu 4 s.

F= Fluor - transferový tisk s nejvyšší hustotou barvy, neprůhledností a jasností barev. Fluorescentní barvy jsou k dispozici v Pantonové řadě 801c - 814c. Aplikace: 190C po dobu 4 s.

G= Grey - tisk s vysokou neprůhledností a jasem barev, pouze na tmavé barvy textilu, skvělý na vytvoření šedých odstínů desénů na černých podkladech oblečení, příjemný na dotyk. Aplikace: 190C po dobu 6 s.

D = Darkom - transfer s velmi vysokým krytím podkladového materiálu, vysoká hustota barvy, neprůhlednost a vysoký jas barev. Vhodné na pokrytí tmavých podkladových materiálů fotografickými efekty, příjemný na dotyk. Aplikace 200C po dobu 4 s.

P = Puff - transferový tisk s nejvyšší hustotou barev a jejich jasností. Designování vlastní unikátní barvy, coated, uncoated, silnější rastrový papír. Aplikace 190C po dobu 5 s.

Mt = Mate - matný transferový potisk. Barva je více pigmentová v matných tónech, ideální pro design barevných teček a skvrn. Aplikace 185 C po dobu 6 s.

NS = Intense - intensivně barevný transferový potisk. Barva je více pigmentová v matných, ale jasných tónech. Aplikace 185 C po dobu 6 s.

I = Iris - vysoká hustota barvy, mix přímých barev a rastrově tištěných barev, používání jemných světlejších caramelových, modravých a růžových barev.  Aplikace 185 C po dobu 6 s.

Na některé potisky nemáme licenční práva, a proto je nemůžeme prodávat. Slouží pouze pro typovou ilustraci možností grafických návrhů. Jedná se např. o art. LT7032B, LT7202B, LT7318B, LT7240D, LT6256D, LT9272F, LT8078D, LT7854F, LT7328F, LT7162B.

Údržba

Po aplikaci transferu na textil doporučujeme prát max. na 40C v ruce, tisk nežehlit a nedávat do sušičky.

O tisku

Většinu transferových tisků lze aplikovat na textil za stejných podmínek:

Teplota: 180 C.

Doba presu: 6 sekundy

Tlak: Vysoký

Odstranění papíru z tisku: Když je tisk stále horky

Pro dosažení lepšího povrchu u tisku D - DARKOM, lze tisknout i na 200C po dobu 4 sekund.

Předtištěná fólie je za vysokých teplot a tlaku zažehlena na termožehličce nebo lisu na potiskový materiál. Výsledný dojem je velmi dobrý. Nažehlený motiv na textilu vytvoří pevnou a souvislou vrstvu barvy, která je na omak velmi jemná a pružná. Nemáte termolis (termo žehličku/ termotransferový lis)? Jedná se o dostupné zařízení v hodnotě nižších tisíců.

Výhody

Vyniknou i velmi tenké kontury a detaily obrázku, pestrý vícebarevný tisk, vysoké krycí vlastnosti, použití na všechny druhy textilu, tašky i batohy. Vhodný na menší kusové série, snadná aplikace. Lze použít nejen na hladký materiál, ale i např. hrubé povrchy - fleece apod. Tisk aplikujete za několik minut, šetří také místo ve skladu a peníze v zásobách - skladujete čistý textil a "tisknete" dle aktuálních objednávek.

« back to article list

We distribute brands:

 • Londog
 • K-up
 • Kariban
 • ProAct
 • JHK
 • TeeJays
 • Fruit of the Loom
 • Kimood
 • Nano
 • Profi
 • Russell
 • Russell Collection
 • WK
 • Londog Transfer
 • Londog Causal
Filter

Category

FILTER

BRANDS


Barvy

Loading...

Customer centre

The customer centre (information about products, orders, dimensions, sizes, etc.) are intended only for active customers of 1textil.

Did you buy from us in last 3 months? You are logged in and the customer centre is unavailable for you?

Please contact us at info@1textil.cz

xxxx

The Customer centre (information about products, orders, turnover, FEED, sizes, etc.) is available for active customers only.

Did you buy from us in last 3 months? Are you logged in and the Customer Centre is is not available for you?

Please contact us at info@1textil.cz